Přidej se

Zveme Vás všechny nové zájemce mezi nás a vítáme vás na našich stránkách. Jsme otevřeni všem bezva bikerům se svobodnou duší, pohodářům bez rozdílu pohlaví nebo značky stroje, jsi vítán či vítána…
Úvodem bychom Vás ,ale chtěli požádat o zvážení, jestli máte skutečný zájem o vstup do CHOPPER BANDY Lysá N/Labem nebo jestli Vám jde jen o to být v nějaké partě, případně zvažte prosím vaši vzdálenost atd.
Na členství mezi námi si neklademe žádné velké podmínky, přesto jsme stanovili nějaká pravidla. Na členství ani nevzniká žádný nárok. Je to jen na společné domluvě a zájmu o Chopper Bandu Lysá N/Labem.

 Zájemce o členství 
- prospect  musí ctít stanovy Kolečkového klubu a vnitřní řád.
Jsi biker, který s námi bude chtít jezdit a zúčastňovat se našich akcí a poté se stát stálým členem skupiny CHOPPER BANDA Lysá N/Labem?
Členem Bandy se prospect stane na základě účasti na akcích a výjezdech během sezón. Po proběhlých sezónách  se pak v případě oboustranného zájmu můžeš stát právoplatným členem Chopper Bandy Lysá N/Labem a ještě to společně oslavíme…
Po přijetí za člena CHOPPER BANDY Lysá N/Labem  pak obdržíš označení klubu tj.nášivky, kšiltovku, tričko, mikinu a další věci s logem Chopper Bandy Lysá N/Labem.

Nemáš možnost nebo zájem s námi pravidelně jezdit a zúčastňovat se našich akcí?
Přesto by jsi snámi rád někdy jel na trip?
V případě že např. budeme někde poblíž nebo vyrazíme tvým směrem, tak se s námi budeš chtít sejít a pokecat, případně nám pomůžeš-doporučíš ubytování, jídlo, pamětihodnosti, dobrou trasu vyjížďky atd. Nemůžeš se sice stát členem Chopper Bandy Lysá N/Labem,ale i tak tě rádi poznáme.

Všechny nové zájemce,jak o členství nebo jen o společné vyjížďky prosíme o zaslání bližších informací o sobě, tvojí motorce včetně fotografií a kontaktu. Budeš pak dostávat informace o našich akcích a výjezdech, kterých se můžeš zúčastnit. Můžeš se zapojit do našich diskuzí na chatu a FB profilu Chopper Bandy Lysá N/Labem.
Budeš zkrátka vítán...

Za všechny z CHOPPER BANDY Lysá N/Labem 
President   Petr-Netopýr
Vícepresident   Lukáš
(c) 2021 www.chopperbanda.cz | realizace 3Nicom