Přidej se

Zveme Vás všechny nové zájemce mezi nás a vítáme vás na našich stránkách. Jsme otevřeni všem bezva bikerům se svobodnou duší, pohodářům bez rozdílu pohlaví nebo značky stroje, jsi vítán či vítána…
Úvodem bychom Vás ale chtěli požádat o zvážení, jestli máte skutečný zájem o vstup do CHOPPER BANDY nebo jestli Vám jde jen o to být v nějaké partě, případně zvažte prosím vaši vzdálenost atd.
Na členství mezi námi si neklademe žádné velké podmínky, přesto jsme stanovili nějaká pravidla. Na členství ani nevzniká žádný nárok. Je to jen na společné domluvě a zájmu o Chopper Bandu.
Zájemce o členství si dovolujeme rozlišovat na:

- zájemce-čekatel, jsi biker, který s námi bude chtít jezdit a zúčastňovat se našich akcí a poté se stát stálým členem skupiny CHOPPER BANDA. Členem Bandy se čekatel stane na základě účasti na akcích a výjezdech během sezóny. Po sezóně, se pak v případě oboustranného zájmu můžeš stát právoplatných členem Chopper Bandy a ještě to společně oslavíme…
Po přijetí za člena CHOPPER BANDY si pak můžeš pořídit nášivky, kšiltovku, tričko nebo mikinu a další věci s logem Chopper Bandy.

- sympatizant (nemáš možnost nebo zájem s námi pravidelně jezdit a zúčastňovat se našich akcí, ale v případě že např. budeme někde poblíž nebo vyrazíme tvým směrem, tak se s námi budeš chtít sejít a pokecat, případně nám pomůžeš-doporučíš ubytování, jídlo, pamětihodnosti, dobrou trasu vyjížďky atd. Nemůžeš se sice stát členem Chopper Bandy, ale i tak tě rádi poznáme :)

- nemáš skutečný zájem, prosíme Vás opravdu zvažte, jestli Váš zájem je vážný či nikoliv, není to nic proti nikomu, jde nám především o lidi, co mají zájem jezdit, bavit se a být v pohodě.

Neklademe si to jako podmínku, ale v případě zájmu o členství, prosíme o zaslání bližších informací o tobě, tvojí motorce, ideální jsou fotky a budeme rádi, když něco o sobě napíšeš. Budeš pak dostávat informace o našich akcích a výjezdech, kterých se můžeš zúčastnit. Můžeš se zapojit do našich diskuzí na chatu a profilu Chopper Bandy. Budeš zkrátka vítán…

Za všechny z CHOPPER BANDY
Petr-Netopýr
(c) 2019 www.chopperbanda.cz | realizace 3Nicom