Jak jsme přečkali zimu

První letošní setkání se konalo v únoru na Nepřevázce,kde krom dobrého jídla a pití jsme si společně zahráli bowling a měli příležitost zase pokecat.Všichni byli spokojení a rozhodnutí,že až se nebude moci na silnici zase se na dráze sejdeme a změříme síly zde.
S nadcházejícími jarními měsíci jsme začali individuálně zahřívat gumy a připravovat a dolaďovat stroje na novou sezónu.Každý podle svých možností a chuti vydat se i při nižších teplotách na cesty využil suchých slunečných dnů a neodolal zase se posadit na svou motorku a slyšet ten blahodárný zvuk,který srdce rozehřeje a mysl nastartuje na maximální požitek.V březnu jsme se zúčastnili Motosalonu v Praze Letňanech kde si někteří z nás dokoupili výbavu, ať již na sebe nebo svou motorku.Každopádně bylo na co koukat.
Máme tady duben a sním svolanou první členskou schůzi tohoto roku za účelem oficiálního vstupu naší bandy do Kolečkového klubu.
Náš klub Chopper Banda se tak stal oficiálním klubem na motoscéně,který má zaregistrovány své barvy,znak a název.Byl sepsán a odsouhlasen všemi členy Kodex Chopper Bandy a zvolen president a více president.Tímto jsme uzavřeli oficiální část schůze a dále jsme pokračovali ve volné zábavě.
Nyní už jen pevně věříme,že slunečných dnů bez větru bude co nejvíce a my budeme moci tohoto daru plně využít a čím dál častěji se uvidíme při společných vyjížďkách.
Společné zahájení sezóny 2019 máme naplánováno 8.5.2019 na Rytířské Burácení do Zdislavy spojené s žehnáním motorek a následnou vyjížďkou.
 
(c) 2020 www.chopperbanda.cz | realizace 3Nicom